Garwolin

Artystyczne poranki: wizyta w „Muzycznym ZOO”

Kultura Wt. 28.02.2023 07:25:23
28
lut 2023

Interaktywny, rozśpiewany, a przy tym niepozbawiony walorów edukacyjnych. Taki jest spektakl „Muzyczne ZOO” Teatru Katarynka, który już 12 marca będzie można obejrzeć w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Słonik Trąbonik, Małpka Ela, Krokodylek, Strażniczka Zoo, Myszki, Biznesmen czekają na najmłodszych podczas najbliższego „Artystycznego poranka”. Bilety już w sprzedaży!

„Muzyczne ZOO” Teatru Katarynka to musicalowa opowieść o historii nawiązania przyjaźni małpki Eli i słonika Trąbonika. Spektakl uczy, że trudności pokonuje się wspólnymi siłami. Zaskakujące i zabawne sytuacje, wspaniała oprawa muzyczna, ruch sceniczny, śpiew, taniec – wszystko to powoduje, że dzieci ani przez moment się nie nudzą. Wszyscy wspólnie przeciwstawią się zamknięciu Zoo i pokrzyżują plany Biznesmena.

Spektakl zawiera wątki edukacyjne. Dzieci wzbogacają swoją wiedzę o zwierzętach, poznają ich zwyczaje i odgłosy. Uczą się, żeby nie oceniać innych po wyglądzie i poznają wartość przyjaźni. Przedstawienie jest interaktywne. Najmłodsi wspólnie ze słoniem tańczą i śpiewają, biorą udział w koncercie finałowym na rzecz ocalenia Zoo. Strażniczka Zoo prowadzi też dla nich zabawny quiz przyrodniczy.

Artystyczne poranki to cykl teatralnych spotkań dla dzieci i rodziców. Spektakle odbywają się raz w miesiącu, w niedzielny poranek, w sali widowiskowej CSiK. Przedstawienia adresowane są głównie do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz ich rodziców. Spektakle to coś więcej niż zabawa. Dzięki nim najmłodsi nie tylko mają obejrzeć ciekawe historie bohaterów, ale także poznać różne formy teatralne, nauczyć się czegoś o otaczającym świecie i wyciągnąć wnioski z bajkowych morałów.

Artystyczne poranki: Teatr Katarynka „Muzyczne ZOO”

12 marca 2023, godz. 10:30
sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie
Bilety: 20 zł – do kupienia na www.csik.garwolin.pl oraz w sekretariacie CSiK,
ul. Nadwodna 1

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.