Garwolin

Borowie: ferie z ośrodkiem kultury

Kultura Pon. 14.02.2022 09:50:45
14
lut 2022

W ciekawy sposób spędziły zimowe ferie dzieci z gminy Borowie. Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu przygotował dla nich wiele atrakcyjnych zajęć kulturalnych i kulinarnych.

Już w pierwszym tygodniu ferii dzieci miały możliwość udziału w przedstawieniu teatralnym Teatru ART-RE z Krakowa pt. „Zimowa opowieść” oraz spektakl pt. „Królowa śniegu” - to teatralna podróż do baśniowej krainy, która w okresie zimowym, pięknie ukazuje motyw przyjaźni. - Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły na scenie przygody bajkowych postaci. Nie zabrakło również zajęć z kodowania z robotami foto oraz warsztaty kulinarne i własnoręcznie wykonanie przepysznej pizzy- informuje Katarzyna Iwaniec, dyrektor GOK w Borowiu.

W drugim tygodniu ferii zimowych dzieci także nie mogły się nudzić. Odbył się pokaz iluzji, który bardzo dzieciom się podobał. - Wiele ciekawostek i zagadek muzycznych czekało na uczestników dwie audycje muzyczne, w tym "Orkiestra marsza gra" poprowadzili Daniel Biel i Mariusz Kozicki. Dzieci miały możliwość poznania nowych instrumentów i zagrania na nich. Było ciekawie i bardzo głośno. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok- uzupełnia dyrektor placówki.
inf. pras.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.