Garwolin

Ciąg dalszy nastąpił! Koncert Oli Tudek

Kultura Sob. 06.11.2021 11:54:01
06
lis 2021

Doskonały muzycznie i wyjątkowy w swej rodzinnej, ciepłej atmosferze. Taki był koncert Oli Tudek, której na scenie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie towarzyszył zespół bliskich jej osób. To, co pięknie zaczęło się w sierpniowy wieczór, miało swój finał właśnie 4 listopada.

Ola Tudek to pełna energii i charyzmy wokalistka młodego pokolenia. Absolwentka Zespołu Szkół Artystycznych w Garwolinie. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć wokalnych i doświadczeń muzycznych. Ostatnie z nich to udział w musicalu Kongo, którego premiera odbyła się w Garwolinie w ostatni piątek. Cechuje ją urokliwa, a zarazem pełna charakteru i mocy barwa głosu oraz naturalna muzykalność. Podczas koncertów wykonuje covery takich wokalistek jak m.in.: Jessie J, Lady Gaga, Adele czy Aretha Franklin. Od roku wspólnie z przyjaciółmi koncertuje, podkręcając swoje wykonania brzmieniem i aranżacjami zespołu.

Tytuł czwartkowego koncertu „Ciąg dalszy nastąpi” był zupełnie nieprzypadkowy. Ola wspólnie z zespołem wystąpiła pod koniec sierpnia w ogrodzie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Wtedy gwałtowna burza przerwała koncert zanim na dobre się rozpoczął. Teraz publiczność mogła usłyszeć wszystko, co muzycy przygotowali.

Były bardzo znane przeboje i trochę nowości. Ola zaprezentowała się w różnorodnym repertuarze, odsłaniając przed słuchaczami wachlarz swoich umiejętności i koloryt barwy głosu.

Koncert był wyjątkowy także ze względu na niezwykle ciepłą i rodzinną atmosferę. Podczas koncertu Oli na scenie towarzyszyły bliskie jej osoby: Aniela Mitura – śpiew, Jasia Mitura – instrumenty perkusyjne, Antoni Mitura – gitara, Ignacy Mitura – saksofon, Filip Tudek – instrumenty perkusyjne, Radosław Mitura – gitara basowa, pianino, Marcin Tudek – perkusja.

Ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć i usłyszeć koncertu na żywo, będą mogli nadrobić zaległości. Już wkrótce koncert będzie dostępny online.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.

Najnowsze informacje

Facebook