Garwolin

Ladies and gentlemen w CSiK

Kultura Pon. 15.03.2021 15:40:00
15
mar 2021

Ponad 100 osób wzięło udział w wydarzeniach organizowanych na Pływalni Miejskiej „Garwolanka” z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny. Święto kobiet celebrowało także Kino Wilga Garwolin.

Jak co roku, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprosiło do wspólnego świętowania Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn. Tym razem, ze względu na pandemię Dzień Kobiet w Szpilkach w Kinie Wilga odbywał się aż przez 5 dni – od 5 do 9 marca. Wszystkie panie, które w tych dniach wybrały się do kina, mogły wziąć udział w losowaniu vouchera o wartości 200 zł od firmy Carinii. Szczęście uśmiechnęło się do Żanety Jesień. Nagroda z konkursu fotograficznego trafiła do Kini Suszek.

Panie i panowie mogli świętować także wspólnie z Pływalnią Miejską „Garwolanka”. To była propozycja dla tych, którzy chcieli czas spędzić aktywnie albo chcieli zrelaksować się z w wyjątkowej atmosferze. 8 i 10 marca wieczorem „Garwolanka” wypełniła się klimatycznym światłem i świetną muzyką. O ucztę dla uszu zadbał Dj Refresh, który paniom zaserwował gorącą składankę latino, pop i RnB, a panom specjalny house mix.

W trakcie „Ladies Night” panie mogły skorzystać z pływalni za darmo i powalczyły o nagrody – karnety na pływalnię, wejściówki dla dwóch osób, voucher na zabieg w Salonie Kosmetycznym „Finezja”, sprzęt sportowy i gadżety od Centrum Sportu i Kultury. Podobne atrakcje czekały na panów podczas „Gentlemen’s Evening”.

W obu wydarzeniach wzięło udział ponad 100 osób.

inf. pras.
WJ/Garwolin [ja]
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.