Łuków

Łukowski Ośrodek Kultury pokazał co ma najlepszego

Kultura Pon. 24.06.2024 11:31:11
24
cze 2024

Na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie stanęła scena, na której zaprezentowały się wszystkie sekcje działające w Łukowskim Ośrodku Kultury. Impreza odbywała się pod hasłem „Letni Remanent Artystyczny”.

Prezentacja wszystkich grup działających w Łukowskim Ośrodku Kultury odbyła się w niedzielę, 23 czerwca. Było to podsumowanie rocznej pracy wszystkich grup, jakie działają w ośrodku. Przed publicznością zaprezentowały się więc Teatr Poezji ŁOK, Fabryka Piosenki, uczniowie gry na instrumentach, ŁOK Dance Factory, ŁukBand oraz ŁOK'ej Band.

Podczas „Letniego Remanentu Artystycznego” Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka poprowadziło animacje dla dzieci. Można było też można kupić pyszne ciasta. Dochód z ich sprzedaży został przeznaczony dla Marysi Dołęgi z Gręzówki.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Łukowiak Wt. 25.06.2024 00:32:43

Byłem na tej imprezie. Naprawdę jestem pod wrażeniem wykonawców. Zarówno tych młodych jak i tych starszych. Pełna profeska. Szacun dla organizatora tej imprezy , czyli dla ŁOK Łuków. Chciałoby się więcej takich imprez.