Garwolin

Premiera młodzieżowego musicalu „Tobie To Nie Wypada” w Garwolinie

Kultura Sob. 29.06.2024 13:24:17
29
cze 2024

Na scenie kinowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w czwartek 27, czerwca odbyła się premiera młodzieżowego musicalu pt. „Tobie To Nie Wypada”. Spektakl jest zasługą młodych i energicznych osób.

„Tobie To Nie Wypada” to spektakl, który powinna zobaczyć każda młoda osoba jak i wiele trochę starszych. Młodzież, która podjęła się realizacji muzycznego przedsięwzięcia, jednocześnie poruszyła bardzo ważny oraz aktualny problem, który coraz bardziej można dostrzec we współczesnym społeczeństwie - brak rozmowy. Spektakl skłania do refleksji i jest miłą opcją na spędzenie wieczoru. Zarówno gra aktorska biorących w nim udział młodych dziewczyn, jak i płaszczyzna muzyczna zasługuje na uznanie. Trud i praca włożona w przygotowanie widowiska z pewnością się opłaciły. Najlepszym dowodem na to, może być reakcja publiczności, która artystom podziękowała wiwatami oraz oklaskami na stojąco.

Biorąc pod uwagę, że co chwilę pojawiają się jakieś nowe teatralno-muzyczne produkcje, należy podkreślić, że ta wyróżnia się na tle innych. Choreografia, przebrania oraz wspomniana już wcześniej gra aktorska są na wysokim poziomie. Na ogromne uznanie zasługuje również odwaga dziewcząt, które tym spektaklem wielu osobom wytknęły błędy jakie popełniają na co dzień.

Rozmowę z reżyserką spektaklu Martyną Gozdalik oraz aktorkami Mają Skurką i Jolantą Błażejczyk w czwartkowy wieczór po premierze przeprowadził Mateusz Biernacki.


Obsada:
Aleksandra Hacz
Aleksandra Jakubaszek
Maja Gabriela Skurka
Jolanta Błażejczyk
Kamila Figielska
Martyna Gozdalik
Scenariusz i Reżyseria:
Martyna Gozdalik

Muzyka:
Maja Gabriela Skurka
Jakub Nagadowski
Mateusz Nagadowski

Choreografia:
Aleksandra Hacz


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Mateusz Biernacki

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.