Garwolin

„Śpiew towarzyszy mi od najmłodszych lat” – Klara Walicka szczęśliwa mama i żona, której pasją jest śpiew

Kultura Pt. 01.12.2023 13:46:30
01
gru 2023

Klara Walicka ma 26 lat i pochodzi z okolic Garwolina. Jak sama mówi jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Oprócz rodziny, jej życiu od wielu lat towarzyszy śpiew.

Klara śpiewa od przedszkola. Już w szkole podstawowej odniosła pierwsze sukcesy. Od najmłodszych lat była bardzo muzykalna co poskutkowało pójściem na zajęcia wokalne, aby móc pracować nad głosem i dalej się rozwijać. Śpiewała w teatrze muzycznym „Od Czapy”, gdzie jak sama przyznaje poznała wielu utalentowanych i zdolnych ludzi w tym między innymi Marcina Pospieszalskiego. Właśnie ta znajomość zaowocowała największym muzycznym sukcesem w życiu Klary, występem podczas największego koncertu uwielbieniowego w Polsce „Jednego Serca Jednego Ducha”. Wzięła również udział w nagraniach wielu płyt.

Klara podkreśla, że dla niej śpiew jest możliwością do wielbienia Boga. Obecnie z przyjemnością śpiewa na ślubach nie tylko na terenie Garwolina ale również Warszawy i nie wyobraża sobie żeby muzyka opuściła jej życie. Podkreśla, że ogromnym wyzwaniem jest łączenie działalności muzycznej z obowiązkami rodzinnymi, lecz dzięki wsparciu męża jest w stanie to robić.

O historii i marzeniach jakie skrywa Klara można posłuchać w rozmowie z Mateuszem Biernacki w sobotę, 2 grudnia w programie „Kultura na Fali”, na antenie Katolickiego Radia Podlasie.

Mateusz Biernacki

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.