Garwolin

Wiosna Kobiet – koncert w Garwolinie

Kultura Pt. 15.03.2024 12:22:04
15
mar 2024

W czwartek, 21 marca w Centrum Kultury i Sportu w Garwolinie odbędą się dwa koncerty. Przed publicznością wystąpi Zespół Chwilo Trwaj oraz Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Choć tytuł wydarzenia „Wiosna Kobiet” wyraźnie akcentuje pierwiastek damski, to jednak działania adresowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn. W ramach spotkania odbędzie się występ artystyczny zespołu Chwilo Trwaj oraz koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie. Zespół seniorów o godzinie 18:00 zaprezentuje muzyczne opowiastki o miłosnych marzeniach. Na scenie wystąpi ponad 20 członków Klubu Seniora, którzy zaśpiewają swoje ulubione utwory Marka Grechuty, Ireny Jarockiej czy Andrzeja Sikorowskiego. Za opiekę artystyczną nad grupą odpowiada Grażyna Makulec i Olga Miłosz.

O godzinie 19:00 natomiast dla publiczności zgromadzonej w sali zagra orkiestra OSP. Koncert orkiestry to coroczny koncert organizowany w okolicach Dnia Kobiet. W tym roku z racji pierwszego Dnia Wiosny w wyjątkowym klimacie. Będą przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej – instrumentalne oraz z wokalistami – Małgorzaty Bajek i Tadeusza Talarka – finalisty tegorocznej edycji The Voice Senior.

Wstęp wolny.na podst. inf. CSiK
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.