Garwolin

Dołącz do wolontariuszy Szlachetnej Paczki

Region Pt. 29.09.2023 17:44:58
29
wrz 2023

W połowie grudnia odbędzie się finał Szlachetnej Paczki. Garwoliński sztab, jako organizatorzy oraz wolontariusze, podobnie jak w zeszłym roku włącza się do akcji niesienia pomoc rodzinom i osobom samotnym, które z powodu choroby, niepełnosprawności czy następstw nieszczęśliwych wypadków popadły w ubóstwo, którego poziom często ciężko sobie wyobrazić.

Szlachetna Paczka jest jednym z największych Programów Społecznych w Polsce. Od 2001 pomaga rodzinom w potrzebie. Niesie mądrą pomoc - dopasowaną do konkretnych trudności Rodzin, które poznają wolontariuszki i wolontariusze. Celem organizatorów akcji jest zmiana na dobre - przywrócenie szans na godne życie ludzi potrzebujących.

Grudzień jest wyjątkowym miesiącem w roku dlatego w całej Polsce finał Szlachetnej Paczki określany mianem Weekendu Cudów odbędzie się właśnie grudniu w dniach 16-17.

- Pragniemy zachęcić państwa do włączenia się razem z nami w pomoc oraz otoczenie radością wszystkich, którzy tego potrzebują. Nie bądźmy obojętni i pomagajmy, ponieważ „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”- artykułują członkowie garwolińskiego sztabu Szlachetnej Paczki.

Więcej informacji i rejestracja dla wolontariuszy znajdziesz TUTAJ.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.