Garwolin

Jedna kolizja, ale nie tylko sprawca poniesie konsekwencje

Region Pt. 09.06.2023 13:32:51
09
cze 2023

Policjanci ruchu drogowego wykonywali czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na trasie S17 na wysokości Sulbin na pasie w kierunku Warszawy. Nie tylko sprawca kolizji został ukarany mandatem. Za popełnione wykroczenia odpowie również drugi uczestnik tego zdarzenia.

W czwartek, 8 czerwca po godzinie 11:00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na wysokości Sulbin na trasie S17 w kierunku Warszawy. - Funkcjonariusze ustalili, że kierujący toyotą mieszkaniec Warszawy nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go volkswagena i uderzył w tył ciągniętej przez niego przyczepki, z której spadł motocykl. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi. Na sprawcę kolizji policjanci nałożyli mandat - informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowa KPP Garwolin.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem obywatel Łotwy nie posiadał uprawnień do kierowania zestawem pojazdów. - Okazało się też, że ciągnął przyczepkę o większym tonażu niż to dozwolone. Z mężczyzną policjanci wykonali czynności z udziałem biegłego tłumacza. Za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem - uzupełnia funkcjonariuszka.

na podst. inf. KPP
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.