Garwolin

Piknik Strzelecki w Kochowie. Świętujmy razem Dni Maciejowic!

Region Wt. 09.07.2024 07:51:28
09
lip 2024

13 lipca w godzinach 10:00 - 16:00 w Kochowie odbędzie się Piknik Strzelecki. To niepowtarzalna okazja, by świętować Dni Maciejowic w wyjątkowy sposób.

Dla strzelnicy w Kochowie data ta będzie również wyjątkowa z innego powodu – tego dnia obchodzi swoje 1 urodziny! Otwarcie takiego miejsca okazało się przysłowiowym ,,strzałem w dziesiątkę”. Wśród lokalnej społeczności i nie tylko obudził się prawdziwie strzelecki duch! Jak zdradził nam właściciel strzelnicy, Sławomir Hacz, przekrój gości jest bardzo szeroki – od licznych grup szkolnych, po kilkuosobowe grupki przyjaciół, którzy z powodzeniem przeszli już cały okres stażowy i zdobyli patent strzelecki, kończąc na ugrupowaniach mundurowych, wliczając w to legendarną jednostkę wojskową GROM.

Broń palna na wyciągnięcie ręki


Dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w strzelaniu, przygotowano praktyczne szkolenia strzeleckie pod okiem doświadczonych instruktorów. Amunicja dla dzieci i dorosłych dostępna będzie za symboliczną opłatą według ceny kuponu dostępnego na miejscu. Piknik Strzelecki organizowany jest we współpracy z Nadwiślańskim Towarzystwem Strzeleckim, które zapewni w pełni profesjonalne wsparcie.

Nie tylko strzelanie: łuki, toporki i Gra w Cornhole


Oprócz strzelania z broni palnej, piknik zaoferuje także strzelanie z łuku, rzut toporkiem oraz coraz popularniejszą grę Cornhole – rzut woreczkiem do celu. To okazja do doskonałej zabawy dla całej rodziny! "Zapraszamy wszystkich, zarówno dorosłych, jak i dzieci, na nasz Piknik Strzelecki. To wyjątkowa okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu, nauczyć się czegoś nowego i przeżyć niezapomniane chwile. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Do zobaczenia 13 lipca w Kochowie!" - zachęca organizator pikniku Sławomir Hacz.

Więcej szczegółów na facebooku: www.facebook.com/shstrzelnicana podst. inf. organizatora.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.