Garwolin

Złodziej wpadł w ręce łaskarzewskich policjantów niedługo po kradzieży

Region Śr. 31.05.2023 13:03:30
31
maj 2023

Policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie zatrzymali sprawcę kradzieży kosy spalinowej. Skradzione mienie szybko wróciło do prawowitego właściciela. 31-latek usłyszał zarzut i przyznał się do dokonania tego czynu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Kilka dni temu właściciel jednego z obiektów handlowych w Łaskarzewie zgłosił, że nieznany sprawca podjechał rowerem pod sklep i zabrał z jego asortymentu wystawioną przed budynkiem kosę spalinową. - Po wszystkim, jak gdyby nigdy nic, wsiadł na rower i odjechał. Wartość strat wyniosła prawie 600 zł. Zuchwałemu sprawcy nie przeszkadzał fakt, że przestępstwa dokonywał w biały dzień, potencjalnie na oczach innych osób. W wyniku podjętych działań policjanci szybko ustalili sprawcę kradzieży.

Kilka godzin później zatrzymali podejrzanego 31-latka, który przyznał się do dokonania tego czynu. Mężczyzna był w przeszłości karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Funkcjonariusze odzyskali skradziony sprzęt, który wrócił w prawowite ręce - informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowa KPP Garwolin.

31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego usłyszał zarzut kradzieży, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

na podst. inf. KPP
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.