Garwolin

Znęcał się nad matką i miał przy sobie narkotyki. 50-latkowi grozi 5 lat więzienia

Region Pt. 09.06.2023 15:35:28
09
cze 2023

Policjanci interweniowali wobec 50-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który pod działaniem alkoholu wszczął w domu awanturę z matką. Jak się okazało – nie pierwszy raz. W trakcie interwencji policjanci znaleźli przy nim i zabezpieczyli amfetaminę. 50-latek został zatrzymany. Prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci zakazu kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Łaskarzewie zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który pod wpływem alkoholu wszczął awanturę z matką. - W trakcie prowadzonej interwencji policjanci ustalili, że mężczyzna był agresywny, używał wobec pokrzywdzonej wyzwisk, groził popełnieniem przestępstwa na jej szkodę i wyganiał z domu. Podczas czynności policjanci ujawnili przy 50-latku substancje psychotropowe. Badanie narkotestem potwierdziło, że biały proszek to amfetamina. Podejrzany został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu - informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowa KPP Garwolin.

Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec 50-latka środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, połączonego z zakazem kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakazem opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu.

na podst. inf. KPP
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.