Garwolin

Zgrany zespół w służbie i na boisku. Policyjna drużyna z sukcesem

Sport Pon. 27.02.2023 13:34:01
27
lut 2023

25 lutego na Hali Sportowej w Górznie został rozegrany halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych. Funkcjonariusze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Garwolinie wywalczyli podium i zajęli w turnieju III miejsce. Najlepszym bramkarzem zawodów okazał się nasz kolega – dzielnicowy Grzegorz Tobiasz.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie stanowią zgrany zespół - zarówno w służbie, jak i na boisku. Efekty tego można było obserwować podczas rozgrywanego w Górznie halowego Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych. Policjanci odnieśli w nim niemały sukces - wywalczyli podium i zajęli w turnieju III miejsce z 15 rywalizujących w zawodach drużyn. Indywidualnie najlepszym bramkarzem turnieju okazał się – dzielnicowy Grzegorz Tobiasz.

Ostatecznie podium wyglądało następująco:

I miejsce – OSP Łaskarzew
II miejsce – OSP Wygoda
III miejsce – KPP Garwolin

- Policjanci garwolińskiej komendy od wielu lat w czasie wolnym od służby spotykają się na hali i trenują swoje umiejętności piłkarskie. Nie robią tego tylko dla udziału w turniejach, ale także dla siebie, by utrzymać sprawność fizyczną, potrzebną w policyjnej pracy. Rozgrywki pomiędzy przedstawicielami różnych służb mundurowych to bardzo dobra okazja do kontynuowania współpracy poza obszarem codziennych zadań. To również sposób na odreagowanie i integrację dla funkcjonariuszy. Gratulujemy naszym kolegom sukcesu. Zawsze jesteśmy z wami i wspieramy was naszym dopingiem. Życzymy kolejnych zwycięstw i powodzenia w rozwijaniu sportowych pasji - poinformowała podkom. Małgorzatya Pychner, rzecznik prasowa KPP Garwolin.

Inf. pras.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Waldemar Jaroń
+48.509056641

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.